ethanolProvádíme přestavby na E85 od Německé firmy.

Máme v nabídce dvě varianty a to levnější Profesional a dražší Elotec.

Jednotka FLEXCAR Professional je legální přestavba schválená Ministerstvem Dopravy ČR pro provoz na pozemních komunikacích a zapisuje se do Technického průkazu vozidla jako alternativní palivo Ethanol E85.

Jednotka je vyvinuta a vyráběna v Německu a prošla testy akreditované zkušebny Dekra Automobil a.s. zaručující bezproblémový start při teplotách pod bodem mrazu, automatické rozpoznání paliva, nezapisování chyb v palubním systému vozidla a testem elektromagnetické kompatibility.

Přestavbu automobilu lze realizovat u vozidel s benzínovými motory s nepřímým vstřikováním. Po nainstalování jednotky lze jezdit na čistý Ethanol E85, benzín anebo směs těchto paliv, která se tankuje do původní benzínové nádrže.

Základní informace o jednotce ELOTEC EC85

elotecJednotka ELOTEC EC-85 je díky čidlům paliva, teploty, otáček a propracovanému softwaru technicky nejvyspělejší schválenou přestavbou na Ethanol E85, jež je dostupná na českém trhu. Jednotka ELOTEC EC-85 byla schválena jako první oficiální přestavba na Ethanol E85 v České Republice a díky tomu je prověřena několikaletými zkušenostmi a provozem ve velkých firmách i u jednotlivců.

Jednotku lze nainstalovat do jakéhokoliv benzínového vozidla s nepřímým vstřikováním. Jednotka se po přestavbě zapisuje do technického průkazu. Vyhnete se tak v budoucnosti případným problémům na STK.

Vice informací na www.flexcar.cz